Bilanțul activității Departamentului pentru Situații de Urgență în anul 2022
Subprefecții Altfatter Tamás și Romeo Pop participă, în sistem videoconferință, la Evaluarea anuală a activităților și rezultatelor obținute de Departamentul pentru Situații de Urgență și a structurilor aflate în coordonare/coordonare operațională în anul 2022.
La eveniment participă conducerea Inspectoratului pentru Situații de Urgență ”Someș” Satu Mare, a Serviciului Județean de Ambulanță, a Unității de Primiri Urgențe – SMURD precum și a Serviciului public Salvamont Satu Mare.
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/03/334201140_749042989921410_4516496693147676451_n-300x200.jpg)
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/03/333859232_1877115602640856_3315627068509793197_n-300x174.jpg)
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/03/333451533_911605230082052_4202435991633242884_n-300x186.jpg)