Ședința Comisiei Județene privind Incluziunea Socială
Prefectul Radu Roca a convocat azi ședința Comisiei Județene privind Incluziunea Socială.
Directorul Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Satu Mare, Mariana Dragoș a prezentat Planul anual de acțiune privind serviciile administrate și finanțate din bugetul Consiliului județean Satu Mare pentru anul 2023.
Inspectoratul de Poliție Județean Satu Mare a prezentat modul de implementare a proiectului de prevenire a violenței domestice ”Întinde mâna și oferă ajutor”.
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/01/327429728_989774261998156_5141787101739418304_n-300x200.jpg)
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/01/327287493_536819214898227_9011199811650811120_n-300x200.jpg)
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/01/327050177_506488828324331_7729692778436855274_n-300x200.jpg)
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/01/326814726_857927245480091_1035799471357638976_n-300x200.jpg)