Colinde, colinde…
Cu drag am primit colindul micuților de la Grădinița cu Program Prelungit nr.9 Satu Mare . Ne-au fost oaspeți copilașii de la Grupa ”Mare B” , coordonați de doamnele educatoare Dana Pontoc, Mădălina Pribilean împreună cu doamna director Gabriela Supuran.
”Mulțumim pentru programul deosebit de colinde prezentat . Sărbători fericite și Un An Nou fericit copiilașilor, părinților și nu în ultimul rând cadrelor didactice de la Grădinița cu Program Prelungit nr 9 Satu mare!”- prefect Radu Roca.
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2022/12/319937656_480708794150281_1742033927063914982_n-300x159.jpg)
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2022/12/319787894_1104431103575408_843407134447783324_n-300x153.jpg)
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2022/12/319049747_535502745282936_5696162190488922392_n-225x300.jpg)
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2022/12/318821092_691555172321394_88063127797373428_n-300x155.jpg)