Continuă și în anul 2023 seria de întâlniri cu primarii din județ
Astăzi prefectul Radu Roca, alături de secretarul general Cosmin Dorle a avut o întâlnire cu primarul comunei Crucișor, Romi Coza și secretarul general al unității administrativ-teritoriale, Carmen Por.
Urmare a discuțiilor, reprezentanții comunei Crucișor au fost informați cu privire la măsurile legale ce trebuie întreprinse pentru a soluționa problema de fond funciar ridicată de primarul comunei Bârsău.
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/03/332342411_1058001701647522_7581578953768158612_n-300x200.jpg)