Întâlnire cu comandantul Centrului Militar Zonal Cluj
Prefectul Radu Roca alături de subprefectul Altfatter Tamás și de directorul de Cancelarie , Radu Iancu au avut în această dimineață o întâlnire cu comandantul Centrului Militar Zonal Cluj – Col. Saghin Paul și cu comandantul Centrului Militar Județean Satu Mare – Lt.col. Balazs Gheorghe.
În cadrul întâlnirii s-au discutat probleme specifice de cooperare și colaborare interinstituțională în exercitarea atribuțiunilor instituțiilor implicate.
![](https://sm.prefectura.mai.gov.ro/wp-content/uploads/sites/32/2023/03/329821724_1238212003739122_86183693741583290_n-300x200.jpg)